misjanet.pl

misjanet.pl – e-commerce, firma, urządzenia

Urządzenia

Samsung Galaxy s10

Rok 2019 obfitował w premiery nowoczesnych telefonów. Jedną z najważniejszych i najgłośniejszych premier ostatnich lat był niewątpliwie Samsung Galaxy s10, na którego czekało wielu miłośników tej marki.

Parametry techniczne

Standardowy model S10 posiada 6,1-calowy ekran. Na rynku dostępne są też modele S10+ oraz S10e, które różnią się od siebie poszczególnymi parametrami technicznymi. Telefon przekonuje do siebie przede wszystkim tym, że jego twórcom udało się stworzyć urządzenie z niewielkim obramowaniem. Zdaniem wielu ekspertów udało się w ten sposób osiągnąć sukces powszechnie chwalonego modelu Galaxy S08.
Jeśli chodzi o obudowę, to trzeba przyznać, że została ona starannie wykonana pod względem estetycznym. Zarówno przednia, jak i tylna strona smartphona nie pozostawia wiele do życzenia, jest wręcz perfekcyjnie wykonana. Trudno na niej dostrzec odciski palców, czarne obramowanie aparatu staje się estetycznym kontrastem dla obudowy całego telefonu. Nie bez znaczenia powinno być również to, że wygląd Samsunga Galaxy S10 jest niepowtarzalny. W żadnym wypadku jego wyglądu nie można zaliczyć do szablonowych rozwiązań mających na celu kopiowanie Iphone’a. Producenci dołożyli wszelkich starań, aby zabezpieczyć urządzenie przed pyłem oraz kurzem. Sam telefon jest niezwykle lekki, praktycznie trudno odczuć, że ma się go w kieszeni lub torebce.

Wady smartphona

Rozmieszczenie elementów znajdujących się na obudowie może jednak pozostawić trochę do życzenia. Przyciski znajdują się w różnych miejscach, klucz ich rozlokowania trudny jest do odgadnięcia. Sprawia to, że nie każdy będzie odczuwał komfort w czasie korzystania z nich.
Wyświetlacz Samsunga S10 należy zaliczyć do światowej czołówki. Samung ogólnie znany jest z produkcji wyświetlaczy najwyższej klasy. Opinia ta została więc potwierdzona. Znakomita jakość wyświetlanego obrazu, kwestia wiernego odwzorowania kolorów została rozwiązana perfekcyjnie. Jasny panel gwarantuje świetną widoczność nawet w letnim słońcu. Panel pozwala też na oglądania filmów w najlepszej rozdzielczości. Bez trudu dostrzeżemy dzięki temu każdy, nawet najmniejszy szczegół. Jeśli dodamy do tego starannie dopracowane głośniki, które gwarantują jednolitą jakość dźwięków wydobywających się z obu stron telefonu, możemy mieć pewność, że oglądanie filmów lub słuchanie muzyki będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Maksymalna głośność w Samung Galaxy s10 jest na wysokim poziomie. Czysty dźwięk to zaleta urządzenia. Warto dodać, że w urządzeniu znaleziono miejsce na gniazdko słuchawkowe.