KAMPANIE REKLAMOWE
W SOCIAL MEDIA

JAK WYGLĄDAJĄ NASZE KAMPANIE W SOCIAL MEDIA ?

  • Tworzymy oraz prowadzimy profile w mediach społecznościowych które cieszą się największą popularnością w Polsce np. FACEBOOK, GOOGLE+, PINTEREST, YOUTUBE, TWITTER, GOLDENLINE, LINKEDIN, SNAPCHAT etc.
  • Zamieszczamy najnowsze informacje dotyczące działalności Państwa firmy.
  • Prowadzimy dialog z użytkownikami portali w Państwa imieniu, oraz dbamy o dobre imię firmy.
  • Stale monitorujemy efekty naszych działań

 

PONADTO TWORZYMY ORAZ MONITORUJEMY KAMPANIE REKLAMOWE NA PORTALU FACEBOOK

w tworzeniu reklam na portalu Facebook posiadamy bardzo duże doświadczenie, doskonale znamy trendy, oraz potrafimy świetnie targetować każdą kampanie – macie pewność ,że trafi ona do grona odbiorców na których naprawdę Wam zależy!

 

CO TO SOCIAL MEDIA ?

Social media ( media społecznościowe ) to nowoczesne media pozwalające na interaktywny dialog między użytkownikami. Swoje podstawy mają w rozwiązaniach które opierają się na ideologicznych i technologicznych podstawach Web 2.0.

Web 2.0 potocznie nazywamy serwisy internetowe powstałe po 2001 roku, które swoje podstawowe działanie oparły na treści generowanej przez użytkowników tych serwisów.

Filozofia Web 2.0 miała wiodący wpływ na powstawanie serwisów społecznościowych, które to istnieją tylko dzięki zgromadzonej wokół nich społeczności.

Wiodące media społecznościowe na świecie to: Facebook, Myspace, oraz Google+ ale również Youtube, Twitter, Snapchat, Pinterest, czy Linkedin.