POZYCJONOWANIE STRON WWW

Pozycjonowanie stron WWW – sukces Twojej strony naszym sukcesem!

MISJANET – specjaliści w dziedzinie bezpiecznego i skutecznego pozycjonowania. Jeżeli szukasz sposobu, aby wypromować stronę swojej firmy, sklepu internetowego czy też prywatnego bloga lub jakąkolwiek inną formę wizytówki online – doskonale trafiłeś. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w Google, wykorzystując przy tym metody WHITE HAT SEO (metody bezpiecznego pozycjonowania stron zgodne z wytycznymi Google) oraz BLACK HAT SEO (metody szybkiego i mniej bezpiecznego pozycjonowania stron).

Jesteśmy na bieżąco z wszystkimi zmianami oraz trendami wyszukiwarki internetowej należącej do giganta z Mountain View. Przeprowadzamy własne testy, analizujemy wyniki a także dbamy o wszystkie czynniki on-site oraz off-site – takie podejście w połączeniu z sumiennością oraz bogatą wiedzą sprawiają, że strony naszych Klientów zajmują czołowe pozycje na wskazane, konkurencyjne frazy kluczowe.

SEO1

 

Jak przebiega proces pozycjonowania stron w misjaNET?

 • Krok 1 – Dokładna analiza
  Przed rozpoczęciem kampanii SEO wykonujemy szereg analiz strony Klienta a także stron konkurencji. Sprawdzamy najbardziej lukratywne frazy kluczowe (niekoniecznie te najbardziej konkurencyjne) i tworzymy listę słów, dzięki którym proces pozycjonowania będzie dużo tańszy i jednocześnie skuteczniejszy. Analiza pozwala przygotować proces pozycjonowania strony w taki sposób, aby uniknąć pomyłek czy też fraz kluczowych, które wygenerują koszty, nie przynosząc przy tym oczekiwanych rezultatów.

 

 • Krok 2 – Opracowanie strategii bezpiecznego pozycjonowania
  misjaNET dba o to, aby strony Klientów były promowane w sposób maksymalnie bezpieczny. Dzięki takiemu podejściu do strategii, którą opracujemy przed rozpoczęciem prac, strony unikają kar w postaci filtrów od Google.

 

 • Krok 3 – Optymalizacja strony
  Nie zapominamy o czynnikach on-site strony, czyli zoptymalizowaniu kodu portalu i przystosowaniu go do skuteczniejszej promocji na wybrane w analizie słowa kluczowe. Optymalizujemy treść strony, kod, grafikę oraz wiele innych czynników, które są skrupulatnie sprawdzane przez algorytm Google. Optymalizacja pozwala zadbać o bezpieczeństwo procesu pozycjonowania, jednocześnie przyspieszając cały proces i uniknąć niepotrzebnych kosztów związanych z promocją witryny.

 

 • Krok 4 – Rozpoczęcie działań promujących witrynę
  Po opracowaniu strategii oraz zoptymalizowaniu strony, przystępujemy do działań reklamowych.

 

 • Krok 5 – Analiza wyników oraz monitoring przebiegu procesu pozycjonowania
  Na każdym etapie promocji wnikliwie analizujemy wyniki, podejmując stosowne czynności pozwalające na poprawę pozycji. Ciągły monitoring pozwala nam także szybko i z korzyścią dla strony Klienta podejmować najważniejsze decyzje promocyjne.

 

 • Krok 6 – Dbanie o stabilność zdobytych pozycji
  Proces SEO nie jest jednorazowy i stały, dlatego każdego dnia dbamy o wszystkie wypracowane pozycje. Takie podejście gwarantuje stronom naszych Klientów stabilne, wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania Google!

 

 

Pozycjonowanie / SEO – zajmiemy się tym!

Do każdego Klienta i do każdej kampanii SEO podchodzimy indywidualnie – wiemy, że pozycjonowanie  to trudny i jednocześnie niezbędny proces, dzięki któremu każda strona może trafić na szczyty wyników wyszukiwania. Tak się stanie, gdy promocją portalu zajmą się specjaliści z misjaNET. Powyżej wskazane kroki oraz sumiennie dobrany, niesztampowy schemat promocji przyjęty przez naszą firmę sprawi, że Twoja witryna szybko znajdzie się na pozycjach TOP i pozostanie tam znacznie dłużej, niż witryny konkurencji.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia nas w naszej siedzibie w Poznaniu – wycenimy każdą kampanię i przedstawimy optymalne rozwiązania!