misjanet.pl

misjanet.pl – e-commerce, firma, urządzenia

Jakie CFD wybrać
Firma

Jakie CFD wybrać w ostatnim kwartale 2020? Stawiamy na gry!

Gry komputerowe to coraz prężniej rozwijająca się dziedzina nie tylko rozrywki, ale tez biznesu. Coraz więcej producentów gier komputerowych i sprzętu do nich przeznaczonego staję się atrakcyjnymi pozycjami na liście akcji czy kontraktów CFD. Sprawdź, które pozycje z tej branży są warte uwagi i na co postawić pod koniec roku 2020 i na początku 2021.

Wysokie stawki.


E-sport oraz nowoczesne technologie sprawiły, że gry komputerowe stały się bardzo dochodowym towarem, a sama branża zalicza się obecnie do jednej z najlepiej rozwijających się i jako jedna z nielicznych tylko zyskała na wartości w trakcie globalnej pandemii. Sytuacja ta sprawia, że akcje czy kontrakty CFD związane z grami komputerowymi są dobrym wyborem inwestycyjnym. Godne uwagi są szczególnie kontrakty CFD, które dzięki swojej elastyczności pozwalają szybko reagować na zmiany niezgodne z  przewidywaniami. Szukając więcej informacji kliknij tutaj, by poznać szczegóły związane z kontraktami CFD.
 

Główny temat rynku gier!


Tematem, o którym słyszała niemal każda osoba interesująca się grami komputerowymi jest premiera gry Cyberpunk 2077, która okazała się dla wielu osób spektakularną porażką. Oczekiwania względem gry były naprawdę duże i wielu graczy bardzo się zawiodło poziomem rozgrywki czy licznymi błędami gry. Nie zmienia to jednak faktu, że firma CD Projekt oznajmiła, że gra zwróciła się spółce zaledwie kilka dni po premierze, a akcje firmy na powrót się stabilizują po znacznym spadku zanotowanym po 10 grudnia. Dzięki temu jest to doby moment na inwestycje w kontrakty CFD, wykorzystujące te różnice.

Inne kierunki!


Innymi grami które warto wziąć pod uwagę szukając potencjalnego zarobku na kontraktach CFD to Ghostrunner oraz GTA V. Pierwsza z gier jest nowością, której premiera została przyćmiona przez Cyberpunka 2077, ale popularność gry powoli rośnie i w związku z problemami CD Projectu Ghostrunner może wkrótce zabłysnąć. Grand Theft Auto V jest natomiast grą mającą kilak ładnych lat, ale na uwagę zasługuje najnowsza aktualizacja dodana przez Rockstar Games do trybu GTA Online. Aktualizacja ta jest określana mianem największej od czasu powstania gry i może spowodować, że akcje firmy znacząco podskoczą do końca roku.

Bezpieczne inwestycje!


Inwestując w branże gier warto wybieraj sprawdzone i znane Ci tematy, bowiem jest to branża pełna nieprzewidywalnych zawirowań, które są w głównej mierze zależne od graczy, ich ocen oraz zainteresowania. Jest to główny powód dla którego branża ta jest dobrym wyborem w przypadku inwestycji CFD, ale również zagrożeniem czekającym na potencjalnych inwestorów.