KAMPANIE REKLAMOWE GOOGLE ADWORDS

Kampanie Google AdWords to obecnie najszybsza i najskuteczniejsza forma reklamy w internecie.

W misjaNET posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu kampanii. Zawsze rozliczamy się za efekty. Optymalizujemy kampanie w taki sposób, aby klienci docierali do Państwa firmy, a nie do konkurencji. Najważniejszym czynnikiem w każdej kampanii AdWords jest przełożenie się pojedynczego kliknięcia na konwersję. Konwersja to każda akcja wykonana przez użytkownika strony która przyniesie nam pozytywny, założony cel marketingowy, w przypadku sklepu internetowego będzie to sprzedaż produktu, a w przypadku osoby prowadzącej usługi hydrauliczne będzie to pozyskanie kolejnego zlecenia.

 

WSPÓŁPRACA KROK PO KROKU

1. NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY

Rozpoczynamy współpracę. Analizujemy Twoje potrzeby – jako profesjonaliści w dziedzinie reklamy AdWords tworzymy dla Ciebie specjalną ofertę przygotowaną na podstawie naszego doświadczenia oraz analizy Twojego rynku.

2. ROZPOCZĘCIE KAMPANII ADWORDS

Twoja kampania Google AdWords właśnie wystartowała.

3. KONTROLA PRZEBIEGU TWOJEJ KAMPANII REKLAMOWEJ

Przez cały okres trwania kampanii reklamowej sprawdzany jest jej stan, w razie potrzeby natychmiast wprowadzane są odpowiednie zmiany.

4. WZROST LICZBY ODWIEDZIN TWOJEJ STRONY I WIĘKSZE ZYSKI

Efekty, efekty i jeszcze raz efekty. Obserwuj zwiększającą się liczbę odwiedzin Twojej strony która przekłada się na liczbę Twoich klientów i zwiększające się zyski.

5. PODSUMOWANIE EFEKTÓW KAMPANII

Po zakończeniu kampanii reklamowej prześlemy do Ciebie stosowny raport. Oczekuj dobrych wiadomości do nas!

 

CZYM JEST GOOGLE ADWORDS?

Google AdWords jest system reklamowy wyszukiwarki Google który pozwala na wyświetlanie linków sponsorowanych ( wyników nieorganicznych ) w wynikach wyszukiwania oraz na stronach współpracujących z nią w programie Google AdSense gdzie sprzedawane w modelach CPC, CPM i CPA.

Nawet jeśli pojawiasz się wysoko w standardowych wynikach wyszukiwarki Google, reklama w AdWords ułatwi Ci dotarcie do nowych grup klientów poprzez wykorzystanie rozbudowanej sieci reklamowej Google.

Wszystko to przekłada się na większe zyski Naszej firmy!